Szeroki zakres usług i gwarancja zadowolenia z końcowego efektu

Zakład wyrobów kamieniarskich E&P Walczak oferuje szeroki wybór usług. Korzystamy między innymi z granitu, marmuru i wielu innych tworzyw, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Kamień naturalny ma wiele zastosowań. Jest ozdobą, a jednocześnie spełnia wiele aspektów funkcjonalnych w budynkach administracji publicznej, galeriach, centrach handlowych. Wykonujemy również ogrodzenia i płoty betonowe na terenie Jarocina oraz w obrębie całego województwa wielkopolskiego. Naszym klientom możemy zapewnić najwyższy poziom usług. Zgromadzone przez wiele lat doświadczenie i wciąż udoskonalane zaplecze techniczne o nowoczesne rozwiązania, pozwalają nam na wykonywanie projektów o różnym stopniu trudności.

Zakład wyrobów kamieniarskich E&P Walczak to gwarancja jakości i atrakcyjnych cen. Działamy na rynku od prawie 60 lat. Staż pracy, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt ugruntowały naszą pozycję na rynku. Dziś jesteśmy dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które realizuje zlecenia na terenie województwa wielkopolskiego. Nasi klienci z Jarocina chętnie wybierają ogrodzenia betonowe naszej produkcji, ponieważ mają pewność, że będzie ono wykonane z dbałością o każdy detal. Trwały i wytrzymały granit lub ozdobny grys to świetny materiał na zabezpieczenie Twojej posesji.

Ogrodzenia betonowe – Jarocin. Zamów już dziś!

Wykonujemy na Państwa zlecenie wyroby z wysokiej jakości kamienia naturalnego. Ogrodzenia betonowe cieszą się ogromną popularnością. Najwyższej jakości towar i nowoczesne wzornictwo jest nie tylko elementem użytecznym każdej posesji, ale również spełnia wszystkie kryteria atrakcyjnej aranżacji. Kamień naturalny pod wpływem specjalnej obróbki można dopasować do różnorodnych stylów, form, kształtów, poprzez wykonywanie szeregu prac związanych z odpowiednio dobraną mieszanką betonową, zagęszczaniem, wibrowaniem i dalszymi procesami, które pozwalają cieszyć się trwałym i wytrzymałym ogrodzeniem betonowym.

Wykonujemy pod indywidualne zamówienie słupki, ogrodzenia i płoty betonowe w Jarocinie i nie tylko. Nasi klienci korzystają z naszych usług dekorując ogród czy też wnętrze domu. Wyroby naszej produkcji odznaczają się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Beton oraz kamień to jedne z najczęściej wybieranych surowców zabezpieczających posesję. Ciężkie, wysokie i bogato zdobione ogrodzenie pozwoli nam na zachowanie prywatności.

Płoty betonowe – trwałe, niezawodne, funkcjonalne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego nasi klienci ufają nam powierzając proste, jak i skomplikowane projekty. Na terenie Jarocina wykonujemy płoty betonowe na zlecenie klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji samorządowych. Wiemy, jak ważne jest podążanie za nowymi trendami, dlatego na bazie naszych doświadczeń i z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, podejmujemy się każdego zlecenia.