Kamieniarstwo E&P

Zakład wyrobów kamieniarskich i betoniarskich E&P Walczak oferuje szeroką gamę wyrobów. Wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem. Nasza firma działa na rynku od 1958 roku. Od początku działalności gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość obsługi. Dzięki naszym specjalistom, którzy od wielu lat działają w branży, mamy możliwość realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.
Nasza działalność opiera się na współpracy z wieloma klientami indywidualnymi i partnerami biznesowymi z okolic Pleszewa, Jarocina i okolicach. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na stały rozwój. Dostęp do wysokiej klasy surowców daje nam ogromne możliwości podejmowania się wielu, nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy profesjonalne wykonanie ogrodzeń i wiat betonowych, schodów, wykończeń wnętrz, blatów i parapetów, nagrobków i piwnic nagrobnych, a także realizujemy zamówienia z zakresu kostek i krawężników.
„Kamieniarstwo Walczak” to firma z tradycjami i szacunkiem dla klienta. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego wciąż się rozwijamy, by móc zaoferować Państwu nietuzinkowe wyroby w atrakcyjnej cenie. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów w zakresie profesjonalnego doradztwa. Jako specjaliści w branży kamieniarstwa dysponujemy ogromną wiedzą merytoryczną i praktyczną.