Nasz doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, możemy realizować zlecenia z zakresu produkcji nagrobków. Możliwe jest zamówienie bardzo prostych rozwiązań, ale również innowacyjne i oryginalne wzory są wizytówką naszej firmy.

Co znajdziesz w naszej ofercie

Na rynku działamy już od 1957 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na ugruntowanie swojej pozycji w branży dlatego wiemy, że propozycje, które mamy do zaoferowania są na wysokim poziomie. Granit, marmur i wiele innych tworzyw są najczęściej wykorzystywanymi surowcami. Bogate wzornictwo, nowoczesne trendy oraz nietuzinkowe kolory gwarantują satysfakcję i zadowolenie naszych klientów. Wiemy jak istotne, a zarazem trudne jest zdecydowanie o rodzaju nagrobka dla bliskiej osoby, dlatego służymy Państwu profesjonalną radą.

Nasze portfolio jest bogate w tradycyjne rozwiązania utrzymane w stonowanej kolorystyce, jednakże jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania. Dysponujemy projektami, które zachwycają kamieniarskim kunsztem, kształtem, wzorem i kolorem. Zespół „Kamieniarstwo Walczak” tworzą prawdziwi fachowcy, którzy posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie kamieniarstwa i brukarstwa. Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej jakości usług i atrakcyjnych cen.

Nasz usługi świadczymy na terenie:
Nagrobki Jarocin | Nagrobki Ostrów Wlkp | Nagrobki Pleszew