Nagrobki i pomniki według indywidualnego projektu

Usługi kamieniarskie świadczymy już od 1958 roku. Zajmujemy się profesjonalną obróbką kamienia naturalnego. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na ugruntowanie pozycji na rynku. Dziś zajmujemy się wykonywaniem nagrobków granitowych nie tylko według Państwa indywidu-alnych zamówień, ale również z wykorzystaniem naszych projektów, opartych na nowoczesnym wzornictwie. Dbamy o to by nasze wyroby były na jak najwyższym poziomie, dlatego wykorzystu-jemy profesjonalne narzędzia oraz wysokiej jakości kamień naturalny. Nagrobki wykonywane przez naszą firmę dla klientów z Ostrowa Wielkopolskiego, wciąż cieszą się uznaniem.

Wykorzystywanie w codziennej pracy wysokiej jakości surowców to dla Państwa gwarancja, że na-grobki, które wykonujemy będą odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosfe-ryczne. Nasze usługi realizujemy na terenie Wielkopolski, ze szczególnym uwzględnieniem Ostrowa Wielkopolskiego. Wykonujemy kompleksowe usługi kamieniarskie, od sprowadzenia i obróbki su-rowca, po wykonanie projektu i montażu pomnika we wskazanym przez Państwa miejscu.

Nagrobki wykonywane w Ostrowie Wlkp. Poznaj zakres naszych usług

Naszym klientom oferujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wiemy, że to inwesty-cja niezwykle trudna, ale i potrzebna, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc na każ-dym etapie realizacji zlecenia. Wykonujemy projekt zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, sprowadzamy najwyższej jakości surowiec oraz montujemy pomnik we wskazanym miejscu. Naszą firmę tworzy wykwalifikowany zespół, który stale poszerza swoją wiedzę z zakresu usług kamie-niarskich, dlatego możemy zaproponować Państwu nowoczesne rozwiązania.

Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje nas do podnoszenia „poprzeczki” w branży, dlatego wybie-rając nasza firmę mogą Państwo liczyć na profesjonalnie wykonane zlecenie. Podejmujemy się każ-dego projektu, ponieważ naszym priorytetem jest końcowa satysfakcja klienta. Chętnie pomagamy i służymy profesjonalną poradą. Usługi kamieniarskie realizujemy na obszarze Ostrowa Wielkopol-skiego, gdzie wykonujemy nagrobki oraz świadczymy usługi w zakresie branży betoniarskiej.

Pomniki – klasyczne, eleganckie, nowoczesne

Już od 1958 roku, towarzyszymy Państwu w chwili wyboru właściwego projektu, doboru kamienia oraz podczas montażu nagrobku. Zdajemy sobie sprawę, jak trudną decyzją jest wybór pomnika dla bliskiej osoby, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i profesjonalizm na każdym etapie rea-lizacji zlecenia. Pomniki granitowe w Ostrowie Wielkopolskim cieszą się ogromną popularnością, ponieważ surowiec jest bardzo estetyczny, wytrzymały i odporny na warunki pogodowe. Duży po-tencjał granitu pozwala na stworzenie klasycznych i eleganckich nagrobków, według indywidual-nych wytycznych każdego klienta.