Nowe trendy

Od początku działalności, nasza firma wciąż podąża za nowymi trendami. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Unikatowa stylistyka, nowoczesne projekty oraz właściwe dopasowane wysokiej jakości materiałów, gwarantują końcową satysfakcję klienta.

Oryginalne pomysły i aranżacje

Zastosowanie kamienia jest bardzo szerokie. Coraz więcej klientów prywatnych, poszukuje więc oryginalnych pomysłów na aranżację zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz posesji. Wykorzystanie trwałych materiałów gwarantuje niezawodną eksploatację kamienia przez wiele lat. Dysponujemy zróżnicowaną kolorystyką i wzornictwem, dlatego nasze produkty są chętnie wybierane jako blaty kuchenne, parapety, schody lub ogrodzenia.

Pomysły i inspiracje

Działamy na rynku kamieniarskim od 1957 roku pod szyldem firmy „Kamieniarstwo Walczak”. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę, którą stale poszerzają i na bieżąco zgłębiają tematy z zakresu nowoczesnej stylistyki oraz aktualnych trendów. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inspiracje. Jeśli zapragną Państwo mieć ”coś” oryginalnego w swoim domu lub ogrodzie wykonanego z kamienia, służymy pomocą w zakresie doradztwa i dopracowania najmniejszych detali. Kreatywne rozwiązania to nasza pasja.