Oferta kostki

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę kostek granitowych, betonowych, a także kostki brukowej. Kostka ma szerokie zastosowanie w przestrzeni prywatnej, przemysłowej, a w szczególności publicznej. Z powodzeniem wykorzystywana jest przez władze gminne i powiatowe. Ścieżki dla pieszych i rowerzystów, parkingi, wydzielone części użytkowe i wiele innych to tylko niektóre z obszarów, w których wykorzystuje się kostkę brukową.

Funkcjonalne rozwiązania

Kostka brukowa jest chętnie wykorzystywana przy budowie chodników i parkingów. To jedne z bardziej klasycznych, uniwersalnych i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań. Jest wytrzymała, dlatego bez problemu można ją ułożyć na terenie po którym jeżdżą samochody.

Układanie kostki stało się prawdziwym wyzwaniem, a nawet dziełem sztuki. Jako doświadczona i wyspecjalizowana w tym zakresie firma jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Podążamy za trendami, dlatego naszym klientom możemy zaproponować nowoczesne techniki ułożenia kostki i nietuzinkowe wzory. Dzięki użyciu kostki brukowej różnych kolorów i kształtów, tworzymy prawdziwe arcydzieła.

Zarówno kostka brukowa, jak i krawężniki z naszej oferty gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.