Kamieniarstwo E&P

Kamieniarstwo to nasza pasja, w której łączymy pracę i sztukę. Nasze aranżacje są wykonywane na podstawie obróbki wysokiej jakości kamienia. Korzystamy z granitu w odcieniach szarości, bieli, różu, zieleni, czerwieni, który jest twardy i kwasoodporny. Naszym materiałem jest również onyx, będący ekskluzywnym i luksusowym tworzywem, z którego najczęściej wykonujemy obudowy ko-minka, umywalki i posadzki kuchenne. Ponadto, nasi specjaliści w swoich realizacjach wykorzystują trawertyn, marmur i piaskowiec.

Dbamy o to, by nasza praca była wykonywana w sposób rzetelny i profesjonalny. Wciąż poszerzamy zakres swoich umiejętności o nowe techniki, wzornictwo i wykoń-czenia zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami.
W zakresie usług kamieniarstwa, które oferujemy, mają Państwo dostęp do pełnej oferty naszej fir-my. Wykonujemy nagrobki zgodnie z indywidualnymi preferencjami, od realizacji pomnika, jego renowacji po elementy ozdobne, takie jak litery, kamienne wazony nagrobkowe, lampiony oraz por-trety. Pracując z wysokiej jakości materiałami, możemy Państwu zagwarantować solidność i wy-trzymałość pomnika. Wykonujemy zamówienia na terenie, na którym znajduje się nasza siedziba i w okolicach.

Dbamy o to, by nasze realizacje były nieprzeciętne i wyjątkowe. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście do klien-ta, szacunek i zaangażowanie.
Niezależnie od trudności związanych z projektem zawsze podejmujemy się jego realizacji, ponieważ każdy dzień jest dla nas wyzwaniem. To właśnie dzięki niestandardowym rozwiązaniom rozwijamy się, dając Państwu produkt zgodny z oczekiwaniami. „Kamieniarstwo Walczak” zostało obdarzone zaufaniem wielu klientów, dlatego dzięki tak dobrym opiniom i naszemu zaangażowaniu, możemy działać na rynku kamieniarstwa już od ponad 50 lat.

Nasz usługi świadczymy na terenie:
Kamieniarstwo Ostrów Wlkp | Kamieniarstwo Słupca | Kamieniarstwo Jarocin | Kamieniarstwo Pleszew