Wysokiej jakości usługi z najlepszego kamienia

Zakład wyrobów kamieniarskich i betoniarskich „Walczak” dokłada wszelkich starań, by realizowane usługi były na jak najwyższym poziomie. Naszym priorytetem od początku działalności pozostaje klient. Dążymy do usatysfakcjonowania naszych klientów poprzez ciężką pracę, zaangażowanie oraz bogaty wybór wzornictwa. Naszym celem jest świadczenie usług kamieniarskich w Słupcy i okolicach z dostępnych nam surowców, które reprezentują wysoki stopień trwałości. Wykonujemy projekty mebli, nagrobków, ogrodzeń betonowych i wielu innych elementów, które pełnią funkcje dekoracyjne i użytkowe.

Dbamy o swoich klientów, dlatego od lat współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Podążamy za nowymi trendami stosując nowoczesne techniki i z roku na roku rozbudowując nasze portfolio o nowe pomysły aranżacyjne. Usługi kamieniarskie w Słupcy oferowane przez naszą firmę to gwarancja zadowolenia i zaangażowania. Działając na rynku od prawie 60 lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy chętnie polecają nas innym.

Kamieniarstwo w Słupcy – poznaj naszą ofertę

Naszym zadaniem jest zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego od początku działalności dbamy o to by proponować najwyższą jakość usług, nie tylko w kwestii obsługi klienta, ale przede wszystkim pod kątem profesjonalnych wyrobów wykonanych ze staran-nie dobranych materiałów. Kamieniarstwo cieszy się ogromną popularnością, a my jako doświad-czeni przedsiębiorcy współpracujemy ze wszystkimi, którzy cenią sobie tradycyjny kunszt i nowo-czesne wzornictwo. Wykonujemy nagrobki oraz akcesoria uzupełniające, realizujemy zlecenia, któ-rych przeznaczeniem jest odgradzanie posesji, a także oferujemy projekty związane z nowoczesną i klasyczną aranżacją wnętrz.

Działamy na terenie Wielkopolski, w szczególności okolic Słupcy. Kamieniarstwo to nasza pasja, dlatego już od 1958 roku świadczymy profesjonalne usługi, które zdobyły uznanie i zaufanie wielu naszych klientów. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami oraz władzami samo-rządowymi. Wykonujemy nagrobki, wazony kamienne, latarenki ozdobne, zajmujemy się odnawia-niem pomników. Coraz więcej osób dostrzega walory wytrzymałego i estetycznego kamienia natu-ralnego wykorzystując jego potencjał w łazienkach, kuchniach czy na tarasie.

Nasze usługi to gwarancja jakości i realizacji zlecenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Niezależnie od zamówienia zawsze służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zlecenia.