Doświadczenie, tradycja, jakość

Usługi kamieniarskie oferujemy od ponad 50 lat. Nasza firma opiera się na tradycyjnych warto-ściach, takich jak zaangażowanie, zaufanie i szacunek. Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy pomimo wieloletniego doświadczenia, wciąż rozszerzają swoją wiedzę i zakres umiejętności. Nasi klienci mogą liczyć na nasz profesjonalizm. Dbamy o to, by jakość naszych usług była na najwyższym po-ziomi.

Usługi kamieniarskie to odpowiedzialna praca wymagająca kunsztu artystycznego. Wykonujemy nagrobki, blaty kuchenne, parapety, schody, posadzki, a także realizujemy większe zlecenia, doty-czące aranżacji całych pomieszczeń. Korzystamy z wysokiej jakości kamienia naturalnego, który pod wpływem obróbki staje się tworzywem funkcjonalnym i ozdobnym. Nasze umiejętności wciąż po-szerzamy o nowe rozwiązania aranżacyjne. Współpracujemy z klientami prywatnymi i firmami, które są zlokalizowane na terenie województwa wielkopolskiego. Mieszkańców Jarocina również zachę-camy do skorzystania z naszych usług kamieniarskich.

Kamieniarstwo w Jarocinie – poznaj naszą ofertę

Kamieniarstwo to branża, która wciąż się rozwija. Dawniej nasza działalność była związana tylko z wykonywaniem nagrobków granitowych, dziś jesteśmy przedsiębiorstwem, które świadczy szeroki zakres usług kamieniarskich w Jarocinie i okolicach. Wykonujemy projekty dopasowane do indy-widualnych potrzeb. Naszym priorytetem jest klient i jego zadowolenie, dlatego dokładamy wszel-kich starań, by zapewnić najwyższą jakość usługi oraz atrakcyjne ceny. Zostaliśmy obdarzeni zaufa-niem wielu klientów, którzy powierzyli nam realizację projektów prostych, jak i skomplikowanych.

Usługi kamieniarskie w Jarocinie realizujemy od niedawna. Siedziba naszej firmy mieści się w wo-jewództwie wielkopolskim już od 1958 roku. Od początku naszej działalności dbamy o to, by pro-jekty i realizacje, których się podejmujemy były na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego inwestu-jemy w sprzęt, specjalistyczny zespół oraz w specjalnie dobrane materiały, które charakteryzują się wysoką jakością. Korzystamy z kamienia naturalnego, który poddajemy specjalnej obróbce. Nasi fachowcy potrafią wykonać prawdziwe dzieła sztuki z granitu, marmuru czy też betonu.

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług kamieniarskich na terenie Jarocina i okolic, chętnie po-lecają naszą firmę innym. Wykonujemy granitowe nagrobki, podejmujemy się aranżacji łazienek w marmurze, a także wykonujemy elementy zdobnicze z kamienia naturalnego, które znajdują zasto-sowanie w ogrodnictwie i przestrzeni publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.