Niezwykłe materiały

Granit i marmur coraz częściej stosuje się w celu wykończenia mieszkania. Wytrzymała struktura, odporność na zarysowania i długa żywność, to gwarancja satysfakcji przez cały okres eksploatacji. Nowoczesne mieszkania preferują surowy, minimalistyczny styl, stąd też tak duża w ostatnich latach popularność wyrobów z granitu lub marmuru jako materiałów na blat kuchenny lub parapety.

Blat kuchenny to wykończenie kuchni, które wymaga estetyki i precyzji. Ponadto, blat powinien spełniać szereg wymogów, dzięki, którym będzie służył domownikom przez lata. Meble w kuchni są szczególnie narażone na działanie wysokiej temperatury, uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, przebarwienia i wiele innych. Granitowy lub marmurowy blat kuchenny to kwintesencja stylu i elegancji, a dzięki swojej surowości i różnorodności kolorystycznej idealnie dopełni nowoczesną aranżację kuchenną.

Co znajdziesz w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór blatów kuchennych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią. Gwarantujemy fachowe doradztwo i nietuzinkowe rozwiązania, które zachwycą pragmatyków i estetyków.

Parapety z kamienia są świetnym detalem i doskonałym elementem wykończeniowym wnętrza. Dobrze wkomponowane w stylistykę danego pomieszczenia parapety, potrafią dodać mu niepowtarzalnego uroku. Firma E&P Walczak w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie oraz służy fachowym doradztwem. Poniżej znajdą Państwo najbardziej popularne typy zwieńczeń parapetów wraz z galerią.